خانه

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. کنترل کیفیت

گواهی
چین ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. گواهینامه ها
چین ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

مشاوره قبل از فروش

اگر مشکلی برای بسته بندی یا نیاز خاص دارید، جزئیات دقیق را به ما اعلام کنید و نمونه هایی از محصولات خود را با استفاده از طرح یا نقاشی ارسال کنید، گروهی از متخصصان STRPACK توصیه و راه حل های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن توصیه و توصیه می کنند. ما محصول شما را ارزیابی خواهیم کرد، نیازهای تولیدی و نیازهای تولید را ارزیابی می کنیم و یک تجهیزات سفارشی برای نیازهای شما را طراحی می کنیم.

اگر شرایط اجازه می دهد، ما بسته های آموزشی پایه برای تجهیزات استاندارد را انجام می دهیم تا مطمئن شویم که تجهیزات ما دقیقا همان چیزی است که شما آن را انتظار دارید، هر قطعه تجهیزات و هر خط پر شدن که طراحی می کنیم، در کارخانه ما جمع آوری می شود و با استفاده از محصول شما آزمایش می شود.

مدیریت پروژه

STRPACK مدیر پروژه را که به شما در جزئیات تجهیزات مورد نظر شما کمک می کند اختصاص داده است. جمع آوری اطلاعات قابل توجهی در مورد راه حل بسته بندی خود، اطمینان حاصل کنید که پروژه برنامه مورد نظر را برآورده می کند.

ترتیب تولید

STRPACK تجهیزات ما را در تسهیلات خود تولید می کند، به شدت تحت تاثیر قرار دادن تولیدات ناب در جهت به حداقل رساندن زباله در تمام فرایندهای ما است. ما با توجه به نیازهای تولیدی و اهداف تولید، تجهیزات قیمت رقابتی را طراحی و ساخته می کنیم. از طراحی تا مونتاژ، شما می توانید تجهیزات کیفیت و پر کردن خطوط انتظار. بعضی از ماشین های ما گواهینامه اروپا CE را تصویب کردند.

نصب و آموزش

STRPACK مسئول ارائه جزئیات دستورالعمل انگلیسی، عامل ویدئو برای کمک به شما در انجام نصب و کمیسیون. در صورت لزوم، ما می توانیم تکنسین های متخصص آموزش دیده را برای کمک به شما در نصب تجهیزات خود در کارخانه خود ارسال کنیم، هزینه های بلیط، اتاق، غذا و هزینه های روزانه را می پردازید.

آموزش به صورت رایگان ارائه می شود، هدف:

  • با عملگرهای دستگاه / بسته بندی، اطمینان حاصل شود
  • افزایش خط تولید بسته بندی
  • اجتناب از دستکاری و خطاهای کاری

پس از فروش پشتیبانی فنی

STRPACK همیشه خدمات مشتری و پشتیبانی را به عنوان اولویت اول قرار می دهد، ما پشتیبانی از هر گونه مسائل مربوط به تجهیزات را ارائه خواهیم داد. اگر تجهیزات هنوز تحت ضمانت باشد، قطعات جزیی را به صورت رایگان جایگزین و تعمیر می کنیم و خریدار فقط باید هزینه حمل و نقل یا هزینه را پرداخت کند. به طور کلی ما می توانیم حزب معیوب را که ظرف 1 روز در انبار است حمل کنیم.

گواهینامه ها
  • چین ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. گواهینامه ها

    استاندارد:ISO

  • چین ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. گواهینامه ها

    استاندارد:CE

اطلاعات تماس
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

تماس با شخص: Mr. Andy

تلفن: 008617757708033

فکس: 86-519-82304565

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)